AKTUALITY

1.11. RODIČE SE ŠKOKOVÝMI DĚTMI MŮŽOU VYUŽÍT HALLOUWEENSKÉ AKCE ZŠ A PŘIDAT SE K NIM V 16 HOD U ŠKOLY NA  DOBRODRUŽNOU VÝPRAVU NA KAMENNOU. BUDOU SE OPÉKAT BUŘTY (VEMTE S SEBOU!), ČÍST STRAŠIDELNÁ POHÁDKA, HRÁT SOUTEŽE.. CESTOU ZPÁTKY V 18 HOD BUDE MALÉ STRAŠENÍ. TAK NEVÁHEJTE A PŘIDEJTE SE.

22.10. A 29.10. NEJEDEME DO SOLNÉ JESKYNĚ Z DŮVODU PODZIMNÍCH PRÁZDNIN A UZAVŘENÍ SOLNÉ JESKYNĚ.
HODINY BUDOU NAHRAZENY NA KONCI.
VE STŘEDU 25.10. BUDE VE TŘÍDĚ SOVIČKY A SLUNÍČKA HALLOWEENSKÝ KARNEVAL.
NEZAPOMEŇTE NA MASKY!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KDO JEŠTĚ NEZAPLATIL SOLNOU JESKYNI, UHRADÍ DO 23.10.2018 966,- NA UČET ŠKOLY.

Č.Ú. 51-4868720297-0100

DO POZNÁMKY K PLATBĚ NAPIŠTE PŘIJMENÍ+JESKYNĚ MŠ