LEGOLAND

Vážení rodiče, velice vám děkujeme za vaši účast při hlasování o zájezd. Díky vašemu hlasování vyhrál zájezd do LEGOLANDU. Na zájezd mohou jet děti, jejich sourozenci, příbuzní, rodiče, prarodiče, známí … :). Cena je 1430,- (zahrnuje dopravu, vstupné, služby průvodce, pojištění na LV, zákonné pojištění CK). Velmi doporučujeme připojistit se za cenu 24,-. Toto pojištění je pro případ storna, kdy dítě/dospělý onemocní a donese potvrzení od lékaře, bude mu uhrazeno 80% z ceny. Odjezd v pátek 22.6. od ZŠ Chyňava ve 4:00, předpokládaný návrat kolem půlnoci. Nebojte se dlouhé cesty, budou časté přestávky. Veškeré info, dotazy a placení prosíme sl. Rosecké. 

Děkujeme za pozornost a těšíme se na vás! :)

Informace pro přihlášené na zájezd do Legolandu

Vážení účastníci zájezdu do Legolandu, i když se může zdát, že je ještě hodně času, přesto už se kvapem blíží i termín našeho zájezdu. Proto prosím všechny přihlášené, aby co nejdříve zaplatili částku za účast. Připomínám : cena za dítě 1430,- , dospelý 1430,- + 16euro (v ceně je doprava, vstupné, služby průvodce, pojištění na LV (-> toto pojištění nezahrnuje pojištění proti stornu)). Upozornění pro dospělé: pokud pojede někdo z dospělých, při placení částky 1430,- není nutné dávat rovnou již zmíněných 16euro, ty se budou odevzdávat přímo v autobuse průvodci. Ještě nám zbývají volná místa, proto můžete dále nabízet i svým známým. 
Neváhejte a hlašte se :) Těšíme se na vás! 
 

 

Vážení účastníci,

prosíme vás všechny, kteří jste přihlášení na tento zájezd, abyste co nejdříve zaplatili částku. Připomínám, že za dítě je to 1430,- a dospělý 1430,- + 16 euro, dále je také možné připojistit se za cenu 24,- pro případ storno poplatku.

Veškeré bližší informace (ohledně odjezdu kt. bude 22.6. přibližně ve 4:00 od ZŠ v Chyňavě) se včas dozvíte. 

K. Rosecká