Vážení rodiče, milí čtenáři našich stránek, přátelé školy,

23.10.2017 13:16

sdružení SRPDŠ společně se školou by rádo zakoupilo eletrickou komorovou pec pro výpal keramiky. Tato pec by sloužila nejen dětem a žákům naší školy, ale i ve večerních hodinách by jistě udělala radost i obyvatelkám Chyňavy, které by mohly v kurzech rozvíjet své kreativní představy a zkrášlit tím nejen své domovy, ale i veřejné prostory obce. Pokud se mezi vámi čtenáři najde někdo, kdo by rád k zakoupení pece přispěl jakoukoliv částkou, budeme rádi. Celková cena pece je 80 000 Kč a do této částky nám ještě pár tisíc chybí.

Současně prosíme rodiče žáků školy, kteří chtějí přispět do SRPDŠ a ještě tak neučinili, aby poslali dobrovolný příspěvek řádově 300 Kč na účet 115-2843640267/0100. I tyto peníze budou použity na nákup.

Keramická pec přinese radost velké skupině dětí. Pomozte. Děkujeme.

SRPDŠ a škola