Školní družina

vychovatelky : Olga Landovská (ranní družina + odpolední družina), Karolína Rosecká (odpolední družina + vedoucí školní družiny), Zdeňka Prošková (ranní družina)

O naší družině

Školní družina realizuje výchovně vzdělávací činnost ve výchově mimo vyučování zejména formou odpočinkových, rekreačních a zájmových činností.

Naše družina má dvě oddělení s kapacitou maximálně 60 žáků.

Máme k dispozici dvě místnosti v prvním patře školy, které také slouží jako učebny 1. a 2. ročníku. Obě jsou vybaveny novým dětským nábytkem. Pro pobyt venku máme velkou zahradu s průlezkami, houpačkami, pískovištěm a tabulí na kreslení. Můžeme jít také na velké sportovní hřiště nebo na procházku do přírody.

Provoz školní družiny:

Ranní družina: od 6,45 hod do začátku vyučování ( příchod do 7,15 hod)

Odpolední druřina: od konce vyučování do 16,30 hod

Vyplněné zápisní lístky s označenou dobou pobytu žáka v družině a s podpisem rodičů eviduje vedoucí vychovatelka.

Žáci, kteří budou z vážných důvodů odcházet ze ŠD jinak než mají v zápisovém lístku, budou mít napsaný lístek s datem a hodinou odchodu. Lístek bude podepsaný rodičem. Bez tohoto lístku nebudou uvolněni.

Je potřeba, aby děti odcházely buď mezi 12:30 až 13:30 nebo až po 15 hodině a později. Mezi 13. a 15. hodinou mohou být děti na pobytu venku mimo ŠD a školní zahradě.

Na zájmové kroužky si žáky z družiny vyzvedávají příslušní vyučující. Po skončení kroužku žáky opět předají vychovatelce.

Příspěvek na ŠD – 130 Kč bude vybírat hospodářka školy vždy do 15. dne v měsíci nebo plaťte bezhotovostně na účet školy 51-4868720297/0100 (do zprávy pro příjemce napište ŠD a jméno dítěte). Je možné zaplatit příspěvek na více měsíců najednou.

Další informace jsou podrobněji zpracované ve Vnitřním řádu školní družiny:    VNITŘNÍ ŘÁD ŠD 2017.odt (31494)

Fotografie z naší činnosti sledujte průběžně ve fotogalerii.

Družina - zahrada

Kreativní činnost - výroba svícnů

čarujeme - podzimní činnost - výroba masek

Kreativní činnost